Obavijest dobavljačima Muzeja Like Gospić

Zbog dužnosti provedbe pravne stečevine Europske Unije, te Zakona o obveznom eRačunu u javnoj nabavi čime se u pravni poredak Republike Hrvatske prenosi Direktiva 2014/55/EU Europskog parlamenta i vijeća od 16. travnja 2014., a koji obvezuje sve javne i sektorske naručitelje za zaprimanje i slanje elektroničkih računa u strukturiranom obliku za sve račune koje zaprimaju od svojih dobavljača.
Sukladno tom Zakonu, Muzej Like Gospić zaprimati će samo i isključivo elektroničke račune u strukturiranom obliku.
U skladu s tim najavama, Muzej Like Gospić će,  od 1.07.2019. godine, zaprimati samo i isključivo elektroničke račune u zakonski propisanom, strukturiranom formatu.
Poslovni partner Muzeja Like Gospić odnosno, informacijski posrednik za razmjenu elektroničkih računa je FINA eRačun servis

Za informacije vezane za razmjenu elektroničkih računa s Muzejom Like Gospić možete se obratiti Muzeju Like Gospić na info@muzejlike.hr ili na broj telefona 053/572051 ili servisu FINA eRačun  na e-racun@fina.hr  ili broj telefona 0800 0080.